Odbori i komisije

Komisija za izbor i imenovanje
  1. Josip Prelac, predsjednik
  2. Tanja Jakovac, članica
  3. Adrijana Kruljić, članica
Komisija za Statut, Poslovnik i normativnu djelatnost
  1. Ivica Knežević, predsjednik
  2. Ivana Pečnik Kastner, članica
  3. Igor Pleše, član
Mandatna komisija
  1. Damir Rajčić, predsjednik
  2. Danijel Kezele, član
  3. Davorin Klobučar, član
Odbor za gospodarstvo, obrtništvo, poduzetništvo i turizam
  1. Igor Pleše, za predsjednika,
  2. Barbara Gašparac Macan, za potpredsjednicu,
  3. Damir Rajčić, za člana,
  4. Sanjin Radunović, za člana,
  5. Renata Tomac, za člana.
Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  1. Ivana Majdenić, za predsjednicu,
  2. Davor Košmrlj, za potpredsjednika,
  3. Nataša Kozlica, za člana,
  4. Ivan Štimac, za člana,
  5. Davor Hilak, za člana.
Odbor za komunalne poslove, prometno i prostorno uređenje i zaštitu okoliša
  1. Bruno Juranić, za predsjednika,
  2. Goran Rački, za potpredsjednika,
  3. Davor Košmrlj, za člana,
  4. Branka Zrilić, za člana,
  5. Nenad Vančina, za člana.
Odbor za proračun i financije
  1. Lidija Žagar, za predsjednicu,
  2. Goran Bukovac, za potpredsjednika,
  3. Dijana Mihelčić Muhvić, za članicu,
  4. Tomislav Kezele, za člana,
  5. Alen Briški, za člana.
Odbor za demografiju, mlade, odgoj i obrazovanje
  1. Ivan Piškor, za predsjednika,
  2. Tanja Jakovac, za potpredsjednicu,
  3. Lorena Čop, za članicu,
  4. Bojana Rogić Pintar, za članicu,
  5. Matteo Komadina, za člana.
Odbor za zdravstvo, umirovljenike, branitelje i socijalna pitanja
  1. Jelena Pavić Mamula, za predsjednicu,
  2. Nensi Tomac, za potpredsjednicu,
  3. Ljubica Vujnović, za članicu,
  4. Anton Raukar, za člana,
  5. Rudolf Grubišić, za člana.
Odbor za sport
  1. Davorin Klobučar, za predsjednika,
  2. Dona Kontić, za potpredsjednicu,
  3. Alen Abramović, za člana,
  4. Rea Raušel, za člana,
  5. Zvonimir Mihelčić, za člana.
Odbor za kulturu i tehničku kulturu
  1. Franjo Jakovac, za predsjednika,
  2. Daniel Kezele, za potpredsjednika,
  3. Nina Štimac, za člana,
  4. Ana Crnković, za člana,
  5. Adrijana Kruljić, za člana.
Komisija za javna priznanja
  1. Nada Glad, za predsjednicu
  2. Alen Briški, za zamjenika predsjednice,
  3. Ivan Rački, za člana,
  4. Ivica Knežević, za člana,
  5. Višnja Vrbanac, za člana.
Povjerenstvo za poslove određivanje imena ulica i trgova
  1. Goran Pernjak, za predsjednika
  2. Vesna Pajnić, za potpredsjednika,
  3. Ivan Piškor, za člana,
  4. Stanislav Damić, za člana,
  5. Branka Zrilić, za člana,
  6. Marko Mauhar, za člana,
  7. Rudolf Grubišić, za člana,
  8. Dario Zetović, za člana,
  9. Stanko Raukar, za člana,
  10. Jelica Polić, za člana.
Povjerenstvo za ravnopravnost spolova
  1. Sandra Muhvić, za predsjednicu,
  2. Karmela Rački, za potpredsjednicu,
  3. Boris Lozer, za člana,
  4. Marta Pleše, za članicu,
  5. Nives Kljajić, za članicu.
Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda
  1. Dražen Magdić, za predsjednika,
  2. Josip Prelac, za potpredsjednika,
  3. Tea Turk, za člana,
  4. Sandra Muhvić, za člana,
  5. Zorko Majnarić, za člana.
Komisija za dodjelu stipendija nadarenim učenicima i studentima
  1. Adrijana Grenko, predsjednica
  2. Snježana Krizmanić, zamjenica predsjednice
  3. Franjo Jakovac, član
  4. Arijana Šercer, članica
  5. Branka Mihajlović, članica
Komisije za dodjelu socijalnih stipendija
  1. Nensi Tomac, predsjednica
  2. Silvana Cindrić, zamjenica predsjednice
  3. Dijana Mihelčić Muhvić, članica
  4. Jelena Glad, članica
  5. Ana Kezele, članica
Komisije za dodjelu stipendija redovnim učenicima i studentima sportašima
  1. Goran Pernjak, predsjednik
  2. Igor Gašparac, zamjenik predsjednika
  3. Dragan Naglić (Sportska zajednica Grada Delnica), član
  4. Rea Raušel, članica
  5. Arijana Šercer, članica
Povjerenstvo za provedbu Natječaja za javne potrebe
  1. Ivica Knežević, predsjednik
  2. Davor Košmrlj, član
  3. Nenad Vančina, član
Povjerenstvo za otvaranje prijava zaprimljenih na Natječaj za javne potrebe
  1. Martina Petranović, predsjednica
  2. Helena Bolf, članica
  3. Tibor Briški, član
Povjerenstvo za procjenu programa zaprimljenih na Natječaj za javne potrebe
  1. Mirela Majnarić Štiglić, predsjednica
  2. Daniel Kezele, član
  3. Klara Bukovac, članica
  4. Arijana Šercer, članica
  5. Davor Grgurić, član
Savjet za zaštitu potrošača javnih usluga
  1. Gradonačelnica Katarina Mihelčić,
  2. Goranka Kajfeš, službenica JUO-a Grada Delnica,
  3. Ana Smoljak, predstavnica Društva Potrošačica-društva za zaštitu potrošačica i potrošača Hrvatske iz Vrbovskog,
  4. Bojana Mihajlović, predstavnica Društva Potrošačica-društva za zaštitu potrošačica i potrošača Hrvatske iz Vrbovskog,    
  5. Helena Majnarić, predstavnica RISNJAK-DELNICE d.o.o.,
  6. Antun Pleše, predstavnik Komunalac d.o.o. te
  7. Ozren Južnić, predstavnik Komunalac-vodoopskrba i odvodnja d.o.o.
Socijalno vijeće
  1. Nensi Tomac, predsjednica
  2. Silvana Cindrić, član
  3. Bernarda Zagoršćak, članica
  4. Bojana Rogić Pintar, članica
  5. Dea Vančina Volf, članica
Stožer zaštite i spašavanja Grada Delnica
  1. Katarina Mihelčić, gradonačelnica Grada Delnica, načelnica Stožera
  2.  Bruno Stipaničić, HGSS , zamjenik načelnika Stožera
  3. Branko Glad, načelnik PP Delnice, član
  4. Gordana Piskač, pročelnica JUO Grada Delnica, član
  5. Damir Rajčić, ing. radiologije, zaposlenik Doma zdravlja PGŽ, Ispostava Delnice, član
  6. Dražen Rački, zapovjednik JVP Delnice, član
  7. Lenjinka Juričić-Mamilović, voditeljica Odjela za preventivne i planske poslove PUZIS Rijeka, član
  8. Pero Kozlica, liječnik hitne medicinske pomoći, član
  9. Johan Klarić, Komunalac Delnice d.o.o., član
  10. Đulio Jusufi, zaposlenik JUO-a Grada Delnica, zapovjednik postrojbe civilne zaštite, član
  11. Snježana Krizmanić, ravnateljica HDCK-Gradsko društvo Crvenog križa Delnice, član
  12. Silvana Cindrić, Centar za socijalnu skrb Rijeka, Ispostava Delnice, član.

Kontakt:

Grad Delnice
Trg 138. brigade HV 4,
51300 Delnice

 

tel. 051/812-131, 051/812-055

e-mail: [email protected]

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak:
07:00 - 15:00 sati
OIB: 03944325629
Matični broj: 02638207
Skip to content