Odbori i komisije

Komisija za izbor i imenovanje
  1. Josip Prelac, predsjednik
  2. Ljubica Vujnović, članica
  3. Adrijana Kruljić, članica
Komisija za Statut, Poslovnik i normativnu djelatnost
  1. Ivica Knežević, predsjednik
  2. Ivana Pečnik Kastner, članica
  3. Igor Pleše, član
Mandatna komisija
  1. Damir Rajčić, predsjednik
  2. Danijel Kezele, član
  3. Davorin Klobučar, član
Odbor za gospodarstvo, obrtništvo, poduzetništvo i turizam
  1. Igor Pleše, za predsjednika,
  2. Barbara Gašparac Macan, za potpredsjednicu,
  3. Damir Rajčić, za člana,
  4. Sanjin Radunović, za člana,
  5. Renata Tomac, za člana.
Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj
  1. Ivana Majdenić, za predsjednicu,
  2. Davor Košmrlj, za potpredsjednika,
  3. Nataša Kozlica, za člana,
  4. Ivan Štimac, za člana,
  5. Davor Hilak, za člana.
Odbor za komunalne poslove, prometno i prostorno uređenje i zaštitu okoliša
  1. Bruno Juranić, za predsjednika,
  2. Goran Rački, za potpredsjednika,
  3. Davor Košmrlj, za člana,
  4. Branka Zrilić, za člana,
  5. Nenad Vančina, za člana.
Odbor za proračun i financije
  1. Lidija Žagar, za predsjednicu,
  2. Goran Bukovac, za potpredsjednika,
  3. Dijana Mihelčić Muhvić, za članicu,
  4. Tomislav Kezele, za člana,
  5. Alen Briški, za člana.
Odbor za demografiju, mlade, odgoj i obrazovanje
  1. Ivan Piškor, za predsjednika,
  2. Tanja Jakovac, za potpredsjednicu,
  3. Lorena Čop, za članicu,
  4. Bojana Rogić Pintar, za članicu,
  5. Matteo Komadina, za člana.
Odbor za zdravstvo, umirovljenike, branitelje i socijalna pitanja
  1. Jelena Pavić Mamula, za predsjednicu,
  2. Nensi Tomac, za potpredsjednicu,
  3. Ljubica Vujnović, za članicu,
  4. Alen Janjušević, za člana,
  5. Rudolf Grubišić, za člana.
Odbor za sport
  1. Davorin Klobučar, za predsjednika,
  2. Dona Kontić, za potpredsjednicu,
  3. Josip Gašparac, za člana,
  4. Rea Raušel, za člana,
  5. Zvonimir Mihelčić, za člana.
Odbor za kulturu i tehničku kulturu
  1. Franjo Jakovac, za predsjednika,
  2. Daniel Kezele, za potpredsjednika,
  3. Nina Štimac, za člana,
  4. Ana Crnković, za člana,
  5. Adrijana Kruljić, za člana.
Komisija za javna priznanja
  1. Nada Glad, za predsjednicu
  2. Alen Briški, za zamjenika predsjednice,
  3. Ivan Rački, za člana,
  4. Ivica Knežević, za člana,
  5. Višnja Vrbanac, za člana.
Povjerenstvo za poslove određivanje imena ulica i trgova
  1. Goran Pernjak, za predsjednika
  2. Vesna Pajnić, za potpredsjednika,
  3. Ivan Piškor, za člana,
  4. Stanislav Damić, za člana,
  5. Branka Zrilić, za člana,
  6. Marko Mauhar, za člana,
  7. Rudolf Grubišić, za člana,
  8. Dario Zetović, za člana,
  9. Stanko Raukar, za člana,
  10. Jelica Polić, za člana.
Povjerenstvo za ravnopravnost spolova
  1. Sandra Muhvić, za predsjednicu,
  2. Karmela Rački, za potpredsjednicu,
  3. Boris Lozer, za člana,
  4. Marta Pleše, za članicu,
  5. Nives Kljajić, za članicu.
Povjerenstvo za procjenu šteta od prirodnih nepogoda
  1. Dražen Magdić, za predsjednika,
  2. Josip Prelac, za potpredsjednika,
  3. Tea Turk, za člana,
  4. Sandra Muhvić, za člana,
  5. Zorko Majnarić, za člana.
Povjerenstvo za stipendije za nadarene učenike srednjih škola i studente
  1. Adrijana Kruljić, predsjednica
  2. Snježana Krizmanić, zamjenica predsjednice
  3. Franjo Jakovac, član
  4. Arijana Šercer, članica
  5. Branka Mihajlović, članica
Povjerenstvo za socijalne stipendije za učenike srednjih škola i studente
  1. Nensi Tomac, predsjednica
  2. Silvana Cindrić, zamjenica predsjednice
  3. Dijana Mihelčić Muhvić, članica
  4. Jelena Glad, članica
  5. Ana Kezele, članica
Povjerenstvo za sportske stipendije za učenike osnovnih i srednjih škola i studente
  1. Goran Pernjak, predsjednik
  2. Dragan Naglić, zamjenik predsjednika
  3. Antonella Majnarić Gašparac, članica
  4. Rea Raušel, članica
  5. Arijana Šercer, članica
Povjerenstvo za stipendije za deficitarna zanimanja za studente
  1. Karmela Rački, predsjednica
  2. Snježana Krizmanić, zamjenica predsjednice
  3. Dijana Mihelčić Muhvić, članica
  4. Ivan Piškor, član
  5. Željka Belobrajdić Blašković, članica
Povjerenstvo za otvaranje prijava zaprimljenih na Natječaj za javne potrebe
  1. Martina Petranović, predsjednica
  2. Helena Bolf, članica
  3. Tibor Briški, član
Povjerenstvo za procjenu programa zaprimljenih na Natječaj za javne potrebe
  1. Mirela Majnarić, predsjednica
  2. Daniel Kezele, član
  3. Goran Rački, član
  4. Arijana Šercer, članica
  5. Davor Grgurić, član
Savjet za zaštitu potrošača javnih usluga
  1. Helena Majnarić, predsjednica
  2. Dona Kontić, zamjenica predsjednice
  3. Željka Belobrajdić Blašković, članica
  4. Nikolina Ćuić Muhvić, članica
  5. Jasminka Curl, članica
  6. Ana Smoljak, članica
  7. Željko Pjevac, član
Socijalno vijeće
  1. Nensi Tomac, predsjednica
  2. Silvana Cindrić, član
  3. Bernarda Zagoršćak, članica
  4. Bojana Rogić Pintar, članica
  5. Dea Vančina Volf, članica
Stožer civilne zaštite Grada Delnica
  1. Katarina Mihelčić, gradonačelnica Grada Delnica, načelnica Stožera
  2.  Bruno Stipaničić, HGSS , zamjenik načelnika Stožera
  3. Branko Glad, načelnik PP Delnice, član
  4. Nikolina Ćuić Muhvić, v.d. pročelnice Odjela gradske uprave za lokalnu samoupravu, društvene djelatnosti i opće poslove Grada Delnica
  5. Damir Rajčić, ing. radiologije, zaposlenik Doma zdravlja PGŽ, Ispostava Delnice, član
  6. Dražen Rački, zapovjednik JVP Delnice, član
  7. Lenjinka Juričić-Mamilović, voditeljica Odjela za preventivne i planske poslove PUZIS Rijeka, član
  8. Pero Kozlica, liječnik hitne medicinske pomoći, član
  9. Johan Klarić, Komunalac Delnice d.o.o., član
  10. Đulio Jusufi, zaposlenik JUO-a Grada Delnica, zapovjednik postrojbe civilne zaštite, član
  11. Snježana Krizmanić, ravnateljica HDCK-Gradsko društvo Crvenog križa Delnice, član
  12. Silvana Cindrić, Centar za socijalnu skrb Rijeka, Ispostava Delnice, član.

Kontakt:

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak:
07:00 - 15:00 sati

OIB: 03944325629
Matični broj: 02638207
Skip to content