Uz mnogobrojne atletske klubove iz Hrvatske učestvovali su i atletičari veterani iz Slovenije i Mađarske. Kroz sve atletske discipline kao i starosne kategorije, ostvareni su odlični rezultati te mnogi i novi Hrvatski rekordi.

Za atletski klub Kvarner Rijeka nastupali su Anđelka Savić, Vesna Musulin, Senka Frlić-Kolovrat, Slavica Grgurić Pajnić, Igor Štrk, Branislav Poznanović i Zoran Mandić.

„Nastupati na prvenstvu Hrvatske za mene je uvijek posebno zadovoljstvo. Više od 10 godina nastupam za svoj klub te prema svojim mogućnostima i momentalnoj formi ostvarujem i određene rezultate. U bacanju kugle i diska u kategoriji 65+ osvojila sam zlatne medalje. Ujedno mi je dodijeljena i medalja iz bacačkog petoboja koje je održano u srpnju u Domžalama gdje sam osvojila prvo mjesto u Sloveniji odnosno prvakinja sam Hrvatske na tom natjecanju, gdje su Slovenija i Hrvatska imale zajedničko bacačko prvenstvo.

Veselim se nastupima, nisam opterećena rekordima pa mi svako takmičenje pričinjava posebno veselje što mogu još nastupati  i što još  ostvarujem , u svim ovim godinama, rezultate drugog mjesta na tablicama svih vremena. Balkanski rekord u bacačkom petoboju u kategoriji 55+ bio je za mene izazovan s obzirom da su mnoge bacačice kroz svoje karijere bile trenirane od najranijih juniorskih do sada veteranskih kategorija a ja sam ostvarila taj vrijedan rezultat. Nažalost teren za bacanje nije mi dostupan tako da koristim sve aktivnosti za kondicijsku pripremu.

Prvenstvo je odlično organizirano uz fer i korektno suđenje atletskih sudaca.

Od ostalih članova AK Kvarner moram istaknuti rezultate Anđelke Savić, srebro kugla i disk, Igor Štrk, zlatna medalja u skoku u vis. Senka Frlić-Kolovrat, srebro u trčanju 100 m i zlato na 200 m, Branislav Poznanović  100 m zlato kategorija 75+ i zlato na 200m, Vesna Musulin zlato u bacanju koplja, kao i Zoran Mandić u svojoj kategoriji.“