Gradska uprava

Jedinstveni upravni odjel

Gordana Piskač,
dipl.ing.građ.
komunal@delnice.hr pročelnica
odjela
814 165

Ured Gradonačelnika

 

Nikolina Ćuić Muhvić,
dipl iur.
nikolina@delnice.hr voditelj ureda Gradonačelnika 207-090
Klaudija Kumpar tajnica Gradonačelnika 812-131
Martina Petranović, prof. martina@delnice.hr samostalni upravni referent za društvene djelatnosti 207-091
Tomislav Mrle,
dipl.iur.
tomislav@delnice.hr samostalni upravni referent za opće, kadrovske i pravne poslove 207-091
Ingrid Rožić pisarnica.delnice@gmail.com administrativni referent 812-055

Osoba zadužena za nepravilnosti:
Tomislav Mrle
, tel. 051/812-055, fax. 051/812-037
tomislav@delnice.hr

Osoba zadužena za nepravilnosti odgovorna je za:

  • zaprimanje obavijesti o nepravilnostima,
  • praćenje tijeka postupanja po utvrđenim nepravilnostima,
  • sastavljanje polugodišnjeg i godišnjeg izvješća o nepravilnostima iz članka 12.,14. i 15. Naputka o otkrivanju, postupanju i izvještavanju o nepravilnostima u upravljanju sredstvima proračuna, proračunskih i izvanproračunskih korisnika,
  • suradnju s nadležnom ustrojstvenom jedinicom u Ministarstvu financija u čijem je djelokrugu proračunski nadzor i drugim nadležnim tijelima.

Službenik za informiranje:
Tomislav Mrle, tel. 051/812-055, fax. 051/812-037
tomislav@delnice.hr

Službenik za informiranje:

  1. obavlja poslove redovitog objavljivanja informacija, sukladno unutarnjem ustroju tijela javne vlasti, kao i rješavanja pojedinačnih zahtjeva za pristup informacijama i ponovne uporabe informacija,
  2. unapređuje način obrade, razvrstavanja, čuvanja i objavljivanja informacija koje su sadržane u službenim dokumentima koji se odnose na rad tijela javne vlasti,
  3. osigurava neophodnu pomoć podnositeljima zahtjeva u vezi s ostvarivanjem prava utvrđenih ovim Zakonom.

Odsjek za proračun i financije

Đulio Jusufi, struč.spec.oec. djulio@delnice.hr voditelj odsjeka 207-095
Zrinka Ružić,
dipl.oec.
zrinka.ruzic@gmail.com samostalni upravni referent za materijalno financijske poslove 260-619
Tibor Briški,
dipl.oec.
tibor.delnice@gmail.com samostalni upravni referent za razvojne projekte 260-619
Jasminka Curl jasminka@delnice.hr računovodstveni referent 260-620
Patricia Pleše Medić,
struč.spec.oec.
patricia@delnice.hr samostalni upravni referent za javnu nabavu i financije 260-620

Odsjek za komunalni sustav, imovinu, prostorno uređenje i promet

 

Davorka Grgurić,
dipl.ing.građ.
davorka@delnice.hr voditeljica odsjeka 207-093
Goranka Kajfeš,
dipl.ing.
goranka@delnice.hr samostalni upravni referent za upravljanje imovinom 814-163
Lidija Ružić,
dipl.ing.
lidija@delnice.hr samostalni upravni referent za komunalno gospodarstvo, zaštitu okoliša i promet 814-163
Dario Podnar dario@delnice.hr referent za komunalnu naknadu
i prometni redar
207-092
Ilija Kezele ilija@delnice.hr komunalno prometni redar 207-092
  • Povratak

Kontakt:

Grad Delnice
Trg 138. brigade HV 4,
51300 Delnice

 

tel. 051/812-131, 051/812-055
fax. 051/812-037

e-mail: pisarnica@delnice.hr

Radno vrijeme:
Ponedjeljak - petak:
07:00 - 15:00 sati
OIB: 03944325629
Matični broj: 02638207