Mandatna komisija

  • Jelena Pavić Mamula, za predsjednicu
  • Goran Pernjak, za člana,
  • Davorin Klobučar, za člana.

Komisija za izbor i imenovanje

  • Tanja Jakovac, za predsjednicu
  • Boris Lozer, za člana,
  • Dražen Magdić, za člana.

Komisija za Statut, Poslovnik i normativnu djelatnost

  • Alen Janjušević (SDP), za predsjednika
  • Miljenko Pleše (NL), za člana,
  • Natalija Marević Grgurić (HDZ), za članicu,
  • Petra Mrle (HDZ), za članicu,
  • Davor Košmrlj (SDP), za člana.

Odbor za gospodarstvo, obrtništvo i poduzetništvo

  • Tomislav Laginja (NL), za predsjednika,
  • Gordana Savić (SDP), za potpredsjednicu,
  • Goran Pernjak (NL), za člana,
  • Dario Zetović (HDZ), za člana,
  • Hrvoje Gašparac (PGS), za člana.

Odbor za poljoprivredu, stočarstvo, ruralni razvoj i turizam

  • Boris Lozer (NL), za predsjednika,
  • Nataša Kozlica (HNS), za potpredsjednicu,
  • Damir Rački (NL), za člana,
  • Mladen Mauhar (HDZ), za člana,
  • Nikola Muvrin (PGS), za člana.

Odbor za proračun i financije

  • Lidija Žagar (HDZ), za predsjednicu,
  • Goranka Radunović (NL), za potpredsjednicu,
  • Marko Pleše (SDP), za člana,
  • Jadranka Kruljac (PGS), za članicu,
  • Tomislav Kezele (HSP), za člana.

Odbor za rad, zdravstvo i socijalna pitanja

  • Jelena Pavić Mamula (SDP), za predsjednicu,
  • Ljubica Vujnović (PGS), za potpredsjednicu,
  • Nensi Tomac (NL), za članicu,
  • Mirna Janeš (PGS), za članicu,
  • Bruno Pleše (NL), za člana.

Odbor za suradnju, mjesnu samoupravu i građansku sigurnost

  • Katarina Mihelčić (NL), za predsjednicu,
  • Goranka Radunović (NL), za potpredsjednicu,
  • Valentin Ivančić (HSS), za člana,
  • Goran Rački (HNS), za člana,
  • Goran Pleše (HL), za člana.

Odbor za mlade, odgoj i obrazovanje

  • Arijana Šercer (HDZ), za predsjednicu,
  • Tomislav Kvaternik (HČSP), za potpredsjednika,
  • Erik Marković (HDZ), za člana,
  • Daniel Kezele (NL), za člana,
  • Igor Pleše (SDP), za člana.

Odbor za sport, kulturu i tehničku kulturu

  • Davorin Klobučar (HDZ), za predsjednika,
  • Zlatko Butigan (HL), za potpredsjednika,
  • Denis Kauzlarić (SDP), za člana,
  • Željko Pjevac (NL), za člana,
  • Davor Grgurić (PGS), za člana.

Odbor za komunalne poslove, prometno i prostorno uređenje i zaštitu okoliša

  • Karlo Kruljac (HČSP), za predsjednika,
  • Gordan Tomac (HDZ), za potpredsjednika,
  • Johan Klarić (SDP), za člana,
  • Zorko Majnarić (NL), za člana,
  • Tomo Vučić (HSS), za člana.

Odbor za predstavke, pritužbe i prijedloge građana

  • Nenad Pleše (HL), za predsjednika,
  • Jelica Polić (NL), za potpredsjednicu,
  • Nina Štimac (SDP), za članicu,
  • Albina Malnar (HDZ), za članicu,
  • Mira Šimunović (PGS), za članicu.

Komisija za javna priznanja

  • Lidija Žagar (HDZ), za predsjednicu
  • Nada Glad (NL), za zamjenicu predsjednice,
  • Mirjana Špoljar (HL), za članicu,
  • Mihaela Majnarić Štimac (PGS), za članicu,
  • Alen Briški (SDP), za člana.

Povjerenstvo za poslove određivanje imena ulica i trgova

  • Josip Gašparac (PGS), za predsjednika
  • Silvija Mulc (SDP), za potpredsjednika,
  • Stanko Raukar (MO Brod na Kupi), za člana,
  • Tea Turk (MO Crni Lug), za članicu,
  • Vlasta Kovačević (MO Lučice), za članicu,
  • Mladen Mihelčić (MO Delnice), za člana,
  • Adolf Gašparac (MO Turke), za člana,
  • Nada Glad (NL), za članicu,
  • Dina Ožanić (PGS), za članicu,
  • Marko Drašković (HČSP), za člana,
  • Berto Lakotić (HL), za člana.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova

  • Tanja Jakovac (PGS), za predsjednicu,
  • Petra Mrle (HDZ), za potpredsjednicu,
  • Mateja Bukovac (SDP), za članicu,
  • Nikolina Muhvić (NL), za članicu,
  • Dušanka Butigan (HL), za članicu.

Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda

  • Dragan Abramović, za predsjednika,
  • Goran Bukovac (HDZ), za potpredsjednika,
  • Tea Turk (NL), za članicu,
  • Bruno Juranić (HL), za člana,
  • Andrea Valentić (PGS), za članicu.

______________________________
STIPENDIJE
Komisija za dodjelu stipendija nadarenim učenicima i studentima

  • Mladen Bolf, predsjednik,
  • Snježana Krizmanić, zamjenica predsjednika,
  • Franjo Jakovac, član,
  • Arijana Šercer, članica te
  • Branka Mihajlović, članica.

Komisija za dodjelu socijalnih stipendija

  • Nensi Tomac, predsjednica,
  • Ivan Topić, zamjenik predsjednice,
  • Silvana Cindrić, članica,
  • Dijana Mihelčić Muhvić, članica, te
  • Boris Lozer, član.

Komisija za dodjelu stipendija redovnim učenicima i studentima sportašima

  • Goran Pernjak, predsjednik,
  • Dražen Tomić, zamjenik predsjednika,
  • Jelena Holenko, članica,
  • Igor Gašparac, član te
  • Matteo Komadina, član.

______________________________
JAVNE POTREBE
Povjerenstvo za provedbu Natječaja za financiranje Javnih potreba iz Proračuna Grada Delnica u 2014. godini
Zadaci Povjerenstva su:

  • utvrditi prioritete, uvjete, kriterije i programska područja natječaja ili javnog poziva za financiranje projekata udruga,
  • odobriti natječajnu dokumentaciju,
  • utvrditi prijedlog sastava Procjenjivačkog  povjerenstva odnosno stručnih radnih skupina za procjenu projekata i programa,
  • utvrditi prijedlog odluke o financiranju projekata i programa udruga,
  • organizirati stručno praćenje provedbe projekata financiranih na temelju natječaja,
  • Ivica Knežević, predsjednik Povjerenstva
  • Davor Košmrlj, član
  • Maja Kezele, članica
  • Lidija Žagar, članica i
  • Franjo Jakovac, član.

 

Komisija za otvaranje prijava zaprimljenih na Natječaj za financiranje Javnih potreba iz Proračuna Grada Delnica u 2014. Godini
Zadaci Komisije su:

  • Otvoriti svaku prijavu programa/projekta prijavljenu na Natječaj
  • Pregledati cjelokupnu natječajnu dokumentaciju prijavljenog programa/projekta
  • Utvrditi udovoljava li svaka prijava propisanim uvjetima Natječaja za financiranje Javnih potreba iz Proračuna Grada Delnica u 2014. godini
  • Popuniti i potpisati zapisnik o ispunjavanju propisanih uvjeta Natječaja za svaku prijavu programa/projekta
  • Pripremiti izvješće o svim pristiglim prijavama
  • Martina Petranović, predsjednica Komisije
  •  Klaudija Kumpar, članica
  •  Tibor Briški, član
  •  Zrinka Ružić, članica i
  •  Goranka Kajfeš, članica.

 

Procjenjivačko povjerenstvo za procjenu projekata i programa udruga prijavljenih na Natječaj za financiranje Javnih potreba iz Proračuna Grada Delnica u 2014. godini
Zadaća je svakog člana Procjenjivačkog povjerenstva da:

  • Razmotri i u propisanom obrascu ocijeni projekte i programe udruga prijavljene u okviru programskog područja Natječaja, te uz prijedlog financijskih sredstava svaki projekt i program ocijeni i opisnom ocjenom.
  • S ostalim članovima Procjenjivačkog povjerenstva raspravi o svakom razmatranom programu i projektu koji je predmet rada.
  • Pripremi izvješće o svim procjenjivanim prijavama.

Zadaća Procjenjivačkog povjerenstva je da:

  • Preporuči Povjerenstvu za provedbu natječaja odnosno Gradonačelniku kojim projektima i programima odobriti sufinanciranje i u kojem iznosu,
  • Izradi skupno izvješće o radu Procjenjivačkog povjerenstva.

1. Katarina Mihelčić, predsjednica Povjerenstva
2. Daniel Kezele, član
3. Klara Bukovac, članica
4. Davor Grgurić, član
5. Arijana Šercer, članica

 




BRZI LINKOVI

   • POVRATAK NA NASLOVNICU   

   • GRADSKA UPRAVA
       - Gradonačelnik
       - Kabinet Gradonačelnika
       - Gradsko vijeće
       - Odbori i komisije
       - Jedinst. upravni odijel
       - Mjesni odbori G. Delnica
       - Ostala tijela i službe


   • UPRAVNO -TERITORIJALNI       USTROJ

   • NADMORSKA VISINA

   • JAVNE SLUŽBE

   




 
© Copyright Grad DELNICE • Izrada i održavanje Magdalena Delnice