Delnice, 04. svibanj 2013.

ŽUPANIJSKO PRVENSTVO ODLIČAN NASTUP MLADIH DELNIČKIH PLIVAČA

Dva zlata Marte Kožul

DELNICE » Na Županijskom prvenstvu Primorsko-goranske županije za mlađe kadete i početnike održanom u Delnicama domaći su plivači imali vrlo zapažen nastup osvojivši dvije zlatne i jednu brončanu medalju. Do dva je zlata doplivala najbolja mala vidrica Marta Kožul pobjedivši u kategoriji 50 metara slobodno i 50 metara leđno, a brončano odličje osvojeno je u ženskoj štafeti na 4 puta 50 metara slobodnim stilom pri čemu su delničku štrafetu činile Anja Didović, Alma Dedić, Katja Skender i Marta Kožul. Uz ove uspjehe nagrađene medaljama najmlađi članovi Plivačkog kluba »Delnice« ostvarili su još niz vrlo dobrih rezultata od kojih svakako valja izdvojiti četvrto mjesto Marte Kožul u disciplini leptir 50 m, Alma Dedić bila je šesta na 50 m slobodno, a Toni Skender i Petar Ivošević osvojili su deveta mjesta u disciplinama 50 m leđno i 50 m lepitir, čemu je Skender pridodao i deseto mjesto u utrci na 50 metara slobodno.